Zeer geslaagde vrijwilligersavond Koningshof

Op vrijdagavond 16 november was er een zeer geslaagde wijnproefavond voor onze vrijwilligers bij Tante Boefie. Het was leuk om te zien dat velen van onze vaste kern van vrijwilligers aanwezig waren, meestal vergezeld van echtgenoot of echtgenote. Tijdens de wijnquiz werden wij op heel leuke en informatieve wijze door vinoloog Pieter Paul Maassen (www.radder.nl) bijgepraat over de vele verschillende wijnen. Onze ex-voorzitter Harry Junggeburt bleek een wijnkenner te zijn, maar werd bij de wijnquiz net afgetroefd door Ineke Donck.

Het was de eerste keer dat wij iets dergelijks georganiseerd hebben voor onze vrijwilligers, en dit smaakt (letterlijk en figuurlijk) naar meer. Paul en Jenny, bedankt voor het organiseren!

Share
Ik ben de secretaris van de bewonersvereniging Koningshof

Leave a Reply